INWESTOR

Heinz von Heiden jest niemiecką firmą budowlaną. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych.

Na terenie Niemiec i Szwajcarii zbudowaliśmy ok. 50 000 domów szeregowych i wolnostojących. Wynik ten klasuje nas wśród liderów na niemieckim rynku budowlanym.

„Park Wilhelma” to pierwsza inwestycja firmy w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki solidności i jakości stawianych przez nas domów, na stałe zagościmy na polskim rynku mieszkaniowym.

Nasza misja korporacyjna

Naszą misją jest stawianie dobrej i trwalej architektury w rozsądnej cenie.

Na terenie Niemiec zatrudniamy  ponad 250 pracowników, posiadamy 300 partnerów dystrybucyjnych. Posiadamy ponad 40 domów pokazowych, kilkadziesiąt biur zajmujących łączną powierzchnię ponad 5000 m2.
Posiadamy własną bazę sprzętową i produkcyjną, dzięki czemu potrafimy skrócić do minimum czas budowy, utrzymując wysoką jakość inwestycji.
Na życzenie klienta realizujemy również domy "pod klucz", wraz z pełnym wyposażeniem i zagospodarowanym ogrodem.

 

 

Heinz von Heiden
Córka gospodarstwa Mensching

Firmę Heinz von Heiden założył  w 1931 roku Heinrich von Heiden. Początkowo była niewielką firmą budowlaną, z czasem rowinęła się w kwitnące przedsiębiorstwo. W 1969 roku firmę przejął syn,  Heinz von Heiden.
W odpowiedzi na boom budowlany lat 80-tych firma postawiła  na budowę kilku "typowych" modeli domów. Ta modernizacja,  w połączeniu z przystępną ceną zapewniła firmie ekspansję na cały rynek niemiecki (w 1987 r siedzibę firmy przeniesiono z Westfalii do Hanoweru).

W 1999 roku wybudowaliśmy 10000-tysięczny dom. 

Przełom wieków przyniósł naszej firmie kolejne zmiany.  Postawiliśmy nie tylko na jakość i energooszczędność, ale i na rozszerzenie struktur firmy o nowe firmy-córki, całościowo wspierające proces powstawania domów. 

Obecnie wybudowaliśmy ponad 50 000 domów.

OSIEDLE    LOKALIZACJA    DOMY    GALERIA    INWESTOR    KONTAKT
KREACJA: FORMACJA.PL
TEL. +48 22 299 50 85     E-MAIL: INFO@HVH.COM.PL
Polityka wykorzystania plików cookies na stronie >>
Heinz von HEIDEN
TEL. +48 22 299 50 85
E-MAIL: INFO@HVH.COM.PL
KREACJA: FORMACJA.PL
Polityka wykorzystania plików cookies na stronie >>